Dzisiaj, 10 grudnia, po godzinie 8 w Niegłowicach kierujący fordem zjechał z drogi do rowu i dachował. Kierowca (był tzeźwy) i dwoje pasażerów zostało przewiezionych do szpitala.
Do zdarzenia doszło po godzinie 8, na drodze powiatowej w Niegłowicach. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 67-letni kierowca osobowego forda, jadąc drogą powiatową w kierunku Jasła, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem. Samochód zjechał z jezdni do rowu i przewrócił się na dach.

wypadek w Niegłowicach

Kierowca i dwoje pasażerów został przewieziony do jasielskiego szpitala. Nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia pracują policjanci. Ruch na drodze powiatowej relacji Jasło - Dębowiec odbywał się wahadłowo.

- Ze względu na obecną sytuację pogodową, opady śniegu oraz marznącego deszczu, apelujemy do kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie prędkości o panujących warunków na drodze - apeluje podkomisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.