Zawodnicy UKS Akademia Sportów Walki Judo Jasło, podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego, wzięli udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Poznaniu, które odbyły się w miniony weekend (12-13 grudnia).
Najwyższe miejsce z UKS ASW Judo Jasło zajęła Gabriela Jaracz w kategorii 52 kilogramów, która w półfinale przegrała z późniejszą złotą medalistką. Przegrała również walkę o brązowy medal i ostatecznie zawodniczka jasielskiego klubu uplasowała się na 5. miejscu. W tej kategorii wagowej rywalizowało 30 judoczek.

Judo. Mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików w Poznaniu. Piąte miejsce Gabrieli Jaracz
Gabriela Jaracz zajęła 5. miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w Poznaniu.

W ćwierćfinale odpadł Norbert Woźniak w kategorii 60 kg (startowało 70 zawodników). Natomiast Oliwia Ulaszek w kategorii 48 kg wygrała jedną walkę, jedną przegrała i odpadła w eliminacjach.