W ostatnim kwartale br. wyremontowane zostały Domy Ludowe w Bączalu Dolnym i w Bączalu Górnym.
W Domu Ludowym w Bączalu Dolnym ocieplono strop. Wykonana została izolacja przeciwwilgociowa oraz termiczna, wylewka o grubości 5 cm zbrojona włóknami polipropylenowymi. Koszt to 34 870,03 złotych. Wykonawcą była firma Budowlani Plus Spółka z.o.o.

Ponadto w Domu Ludowym w Bączalu Dolnym wyremontowana została instalacja elektryczna (montaż rozdzielnic, rozłożenie kabli elektrycznych, montaż łączników i gniazd, montaż wentylatorów oraz opraw oświetleniowych LED). Koszt to 26 977 złotych. Wykonawcą była firma PIOTR-BUD Piotr Słowik.

Remonty Domów Ludowych w Bączalu Dolnym i Bączalu Górnym

Natomiast w Domu Ludowym w Bączalu Górnym wymieniono 13 okien wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz 3 drzwi zewnętrznych. Koszt to 41 635,50 złotych. Wykonawcą była FHU „Okienko” Sławomir Gryga.

W Domu Ludowym w Bączalu Górnym remontowane są sanitariaty i ocieplana ta część budynku. Dotychczasowe koszty to 78 000,01 złotych. Wykonawcą jest Firma Remontowo - Budowlana Michał Dedo.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.