29-latek w miejscowości Trzcinica, na terenie zabudowanym, poruszał się w prędkością 162 km/h.
29-grudnia policjanci z jasielskiej drogówki, w ramach działań prewencyjnych "Bezpieczny pieszy", prowadzili nadzór i kontrolę nad ruchem pojazdów w ciągu drogi krajowej nr 28. W rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów zarówno przez kierowców jak i niechronionych uczestników ruchu.

- Około godziny 19, w miejscowości Trzcinica, funkcjonariusze zauważyli osobowego forda, który z dużą prędkością wyprzedzał dwa inne samochody. Kierujący nim 29-letni Jaślanin, zdążył zakończyć manewr przed przejściem dla pieszych, jednak prędkość z jaką się poruszał była stanowczo za duża - relacjonuje podkomisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej komendy.

W obszarze, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, prędkość osobowego forda wynosiła 162 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem i dziesięcioma punktami karnymi. - Przez najbliższe 3 miesiące nie będzie także mógł kierować pojazdami, ponieważ policjanci zatrzymali mu prawo jazdy

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.