29-latek w miejscowości Trzcinica, na terenie zabudowanym, poruszał się w prędkością 162 km/h.
29-grudnia policjanci z jasielskiej drogówki, w ramach działań prewencyjnych "Bezpieczny pieszy", prowadzili nadzór i kontrolę nad ruchem pojazdów w ciągu drogi krajowej nr 28. W rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przepisów zarówno przez kierowców jak i niechronionych uczestników ruchu.

- Około godziny 19, w miejscowości Trzcinica, funkcjonariusze zauważyli osobowego forda, który z dużą prędkością wyprzedzał dwa inne samochody. Kierujący nim 29-letni Jaślanin, zdążył zakończyć manewr przed przejściem dla pieszych, jednak prędkość z jaką się poruszał była stanowczo za duża - relacjonuje podkomisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej komendy.

W obszarze, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, prędkość osobowego forda wynosiła 162 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem i dziesięcioma punktami karnymi. - Przez najbliższe 3 miesiące nie będzie także mógł kierować pojazdami, ponieważ policjanci zatrzymali mu prawo jazdy

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.