Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego wydało „Kalendarz Jasielski” na 2021 rok.
Publikacja od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem, bo to kalendarz inny pod każdym względem. Oprócz części kalendarzowej w tej corocznej publikacji znalazła się tradycyjnie jasielska książka telefoniczna. Zawiera m.in. adresy i numery telefonów urzędów, instytucji, przedszkoli, szkół, przychodni, aptek, oddziałów szpitalnych, parafii, zakładów pogrzebowych, jasielskich spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, hoteli, placówek usługowych, banków, mediów.

W „KJ 2021” można znaleźć też kalendarze skrócone na kolejne lata, informacje o najważniejszych wydarzeniach w Jaśle od lipca 2019 r. do czerwca 2020 r., o rocznicach w 2021 r. związanych z ludźmi zasłużonymi dla Jasła, wspomnienie o doktorze Stanisławie Proniu i stuleciu jasielskiego Chóru „Echo”, zostały przybliżone sylwetki młodych uzdolnionych jaślan, nowe jasielskie murale oraz tajniki geocachingu. Wydanie kalendarza było możliwe dzięki wsparciu jasielskich firm, których oferta również w nim się znajduje.

Kalendarz można kupić bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego przy ul. Śniadeckich 15 (tel. 505 661 224) oraz w „Księgarni u Jacka”. Dochód ze sprzedaży SMJiRJ w całości przeznacza na działalność statutową, w tym wydawniczą związaną z Jasłem i regionem.