W X kolejce rozgrywek siatkarki UKS MOSiR Jasło pokonały dzisiaj, 16 stycznia, we własnej hali Feniks Radymno 3-0.
Drużyna trenera Leszka Wierzgacza nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem zespołu z Radymna, zajmującego przedostatnie miejsce w tabeli. Jaślanki kontrolowały przebieg meczu od początku do końca, prowadząc w każdym secie różnicą kilku punktów. Rywalki większość punktów zdobyły po błędach zawodniczek UKS MOSiR.

Siatkówka. Podkarpacka I Liga Kobiet. Łatwe zwycięstwo jaślanek

Niezbyt wymagający przeciwnik wpłynął trochę demobilizująco na jasielski zespół. Mecz trwał tylko 58 minut (I set - 17 minut, II - 20, a III - 21 minut).

Był to ostatni mecz jaślanek we własnej hali w tym sezonie. Za tydzień UKS MOSiR pauzuje, a ostatnie trzy mecze rozegra na wyjazdach: 13 lutego z TKF ITS Anilana Rakszawa, 20 lutego z MKS Łańcut i 27 lutego z KS Marba Sędziszów Małopolski.

Mecz X kolejki (16 stycznia):
UKS MOSiR Jasło - KS Feniks Radymno 3-0 (25-17, 25-20, 25-15)
UKS MOSiR Jasło: Katarzyna Marcisz, Dominika Dybaś, Beata Kurczaba, Joanna Bernacka, Agnieszka Górniak, Aleksandra Lidwin, Zuzanna Bernacka (libero) oraz Monika Piróg, Monika Trojan, Magdalena Michalska, Weronika Wolak-Libuszowska, Kinga Hap; trener Leszek Wierzgacz.
Sędziowali: Kamil Worosz (Mielec) i Grzegorz Janusz (Jasło). Mecz bez publiczności.