Jasielscy policjanci zatrzymali 31 - letniego mężczyznę, poszukiwanego dwoma listami gończymi. Wpadł w ręce stróżów prawa w pobliżu Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.
Poszukiwany 31-latek wpadł w ręce jasielskich policjantów. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Jaśle. Policjanci zatrzymali go 18 lutego w pobliżu komendy policji. Mieszkaniec powiatu jasielskiego został przewieziony do zakładu karnego.

- Do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny doszło w czwartek około godziny 19.30 na ulicy Sroczyńskiego w Jaśle. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego jadąc ulicą przy nowej siedzibie jasielskiej jednostki policji, zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich przypominał osobę poszukiwaną listem gończym dlatego policjanci zawrócili aby podjąć wobec nich interwencję. Na widok radiowozu jeden z mężczyzn zaczął uciekać. W wyniku szybkiej reakcji mundurowych, po krótkim pościgu, mężczyzna został zatrzymany - relacjonuje podkomisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Po sprawdzeniu, 31-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego okazał się osobą poszukiwaną dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Jaśle. Zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzna trafił do zakładu karnego.