Piłkarze Czarnych Jasło w drugim sparingu w przerwie zimowej wygrali dzisiaj, 20 lutego, z Przełęczą Dukla 7-1.
Trener Adam Domaradzki miał dzisiaj do dyspozycji 20 zawodników, których podzielił na dwie drużyny. Każdy zagrał po 45 minut. Z szerokiej kadry nie było tylko Łukasza Urbana i Wojciecha Kiełtyki. Testowany był bramkarz Łukasz Kuryj z LKS Skołyszyn oraz junior młodszy Karpat Krosno Marcel Płocica, który zdobył dwie bramki. To wychowanek UKS Szóstka Jasło, grał w AP Jasło, a obecnie jest zawodnikiem krośnieńskich Karpat.

Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 7-1 (3-0)
Gole: Bartłomiej Rodak 2, Dawid Florian, Marcin Krajewski, Marcel Płocica 2, Maciej Sowa - Grzegorz Wołczański.
Czarni: Łukasz Lepucki - Krzysztof Szydło, Wojciech Dziedzic, Szymon Sabik, Dawid Florian - Kamil Majka, Patryk Fryc, Karol Szydło, Mateusz Kurdziel, Tomasz Pałucki - Bartłomiej Rodak; w II połowie: Łukasz Kuryj - Dawid Florian, Patryk Fryc, Wojciech Myśliwiec, Paweł Remut, Rafał Mastaj, Paweł Setlak, Marcel Płocica, Maciej Sowa, Bartosz Szopa, Marcin Krajewski.