Dzisiaj, 25 lutego, rano kierująca osobowym oplem, na łuku drogi w Dobrucowej, straciła panowanie nad samochodem i zjechała z jezdni. Prowadzony przez nią samochód dachował. Kobieta trafiła do szpitala
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Dobrucowej. Około godz. 8, dyżurny jasielskiej komendy policji skierował patrol do Dobrucowej, w związku ze zgłoszonym wypadkiem drogowym. Z przekazanych informacji wynikało, że doszło do dachowania samochodu.

Dachowanie opla w Dobrucowej

Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. - Wstępnie ustalili, że kierująca osobowym oplem, 45-letnia mieszkanka gminy Tarnowiec, na śliskiej nawierzchni, straciła panowanie nad samochodem i zjechała z jezdni. Prowadzony przez nią samochód wywrócił się na dach - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Dachowanie opla w Dobrucowej

Kierująca została przewieziona do jasielskiego szpitala. - Na miejscu policjanci wykonują niezbędne czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prowadzenia samochodu - dodał Piotr Wojtunik.