Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle z okazji Dnia Kobiet przygotowała specjalną ofertę dla swoich czytelniczek.
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza wszystkie czytelniczki od 8 do15 marca w godzinach otwarcia biblioteki na akcję czytelniczą w oddziale dla dzieci i młodzieży „Marzenia kobiet, kobietek i dziewczynek”, wystawę prac Alicji Antonik w holu przy czytelni głównej „Kobiece spojrzenie” oraz wystawki okolicznościowe w wypożyczalni dla dorosłych i filiach bibliotecznych.

- „Czym jest kobiecość? To przecież nie tylko delikatność, piękno i emocjonalność. Kobiecość jest siłą, niezależnością, mądrością…Babcie, matki, córki, singielki, przyjaciółki – to my. Potrafimy dodać otuchy, przytulić, pocieszyć ale i krzyknąć, sprzeciwić się i skrytykować. Wszystkim kobietom, kobietkom i dziewczynkom życzymy aby zawsze spełniały swoje marzenia i były na tyle silne aby żyć w zgodzie ze sobą i pielęgnować swój wewnętrzny blask. Jak zwykle polecamy też książki dla kobiet i o kobietach” - zaprasza MBP w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.