Ukrainka usiłowała przemycić przez przejście graniczne w Budomierzu papierosy. Były ukryte w kokpicie i skrytce w bagażniku samochodu.
Dzisiaj, 10 marca, funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Budomierza udaremnili kolejną próbę przemytu papierosów. Funkcjonariusze KAS skierowali do szczegółowej kontroli samochód, który wczesnym rankiem wjechał na przejście graniczne w Budomierzu.

Papierosy w kokpicie

- Podczas rewizji pojazdu wykryli skrytki, w których znajdowały się papierosy bez polskich znaków akcyzy. 5600 sztuk papierosów zostało ukrytych przed kontrolą w kokpicie i skrytce w bagażniku - poinformowała młodsza aspirant Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. - Przeciwko podejrzanej o przemyt kobiecie wszczęte zostało postępowanie karne skarbowe. Na poczet kary grzywny grożącej obywatelce Ukrainy zabezpieczona została kwota 4 tysięcy złotych - dodała rzeczniczka.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.