Od poniedziałku 15 marca w sklepach Biedronka będzie można kupić test na koronawirusa. Jego dokładność wynosi ponad 98%.
Sieć Biedronka poinformowała, że od poniedziałku 15 marca w jej sklepach będzie można kupić certyfikowane testy serologiczne. Pozwolą one wykryć czy badana osoba wytworzyła przeciwciała IgG i IgM przeciwko koronawirusowi wywołującemu Covid-19.

Test będzie można wykonać w warunkach domowych używając małej próbki krwi. Wynik uzyska się w ciągu około 10 minut. Jak podkreśla sieć, cena jednej sztuki będzie znacznie niższa od laboratoryjnej i będzie wynosiła 49,99 zł. Jeden klient będzie mógł zakupić jednorazowo maksymalnie 3 sztuki testu.

Dokładność testu dostępnego w dyskontach wynosi ponad 98%. Ważną informacją dla kupujących jest, że producent Pimacovid zaleca, aby w przypadku pozytywnego wyniku na obecność przeciwciał IgG i/lub IgM niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i zgłosić ten wynik. W przypadku negatywnego wyniku, jeśli występują objawy, które można przypisać Covid-19, również należy skontaktować się z lekarzem.

Pełną ofertę sieci Biedronka można znaleźć pod adresem, kliknij:
www.jaslo365.pl/gazetki-promocyjne/135-biedronka.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.