Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło w sobotni wieczór na ulicy Baczyńskiego w Jaśle. Na przejściu dla pieszych została potrącona piesza.
Wypadek wydarzył się dzisiaj (17.04) około godz. 19:30 na ulicy Baczyńskiego w Jaśle.

Policjanci wyjaśniają jego okoliczności. Wiadomo, że na przejściu dla pieszych potrącona, przez samochód osobowy marki Peugeot, została piesza. Kobieta z obrażeniami ciała został przetransportowana do szpitala.

[AKTUALIZACJA]

- W minioną sobotę po godz. 19, na ulicy Baczyńskiego w Jaśle, doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 81-letnia kobieta potrącona przez samochód. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że kierujący osobowym peugeotem, jadąc ulicą Baczyńskiego, nie zachował należytej ostrożności i potrącił przechodzącą przez przejście kobietę. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarzy - relacjonuje podkomisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.

Badanie wykazało, że 36-letni mieszkaniec Jasła kierujący peugeotem był trzeźwy. Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady.

- Postępowanie w sprawie spowodowania wypadku komunikacyjnego prowadzi KPP w Jaśle - dodaje podkom. Piotr Wojtunik.

[AKTUALIZACJA]

Potrącona kobieta zmarła w szpitalu.

~petrus

19-04-2021 22:11 41 49

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.