29 kwietnia odbędzie się ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths” dla uczniów i dorosłych.
Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” adresowany jest do wszystkich miłośników matematyki, którzy chcą spróbować swoich sił z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny naukowej. Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

Konkurs „TopMaths” zostanie przeprowadzony online w serwisie edukacyjnym labofii.net w 29 kwietnia. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie on rozegrany w kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy konkursu odpowiadają najnowszej podstawie programowej. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, dzięki temu ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania odnoszące się do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, jak również rozszerzonej).

Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” można znaleźć pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wyjątkowa zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi. To także okazja, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „królową nauk”.