Dzisiaj, 3 maja, piłkarze klasy okręgowej rozegrają mecze XXVII kolejki.
Najciekawiej zapowiada się mecz w Kołaczycach, gdzie Ostoja podejmuje lidera Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne. Emocji nie powinno zabraknąć także w Korczynie, bo w meczach Kotwicy z Tempem to już wręcz tradycja. Z nożem na gardle zagrają dwie pozostałe drużyny z powiatu jasielskiego - LKS Skołyszyn i LKS Czeluśnica, które jeżeli chcą zachować jeszcze szanse na walkę o utrzymanie muszą pokonać - odpowiednio - Grabowiankę Grabówka i Brzozovię Brzozów.

Mecze XXVII kolejki (3 maja):


Przy nazwach drużyn w nawiasach miejsca w tabeli.

Kotwica Korczyna (10) - Tempo Nienaszów (4) - godz. 17:00
Sędziują: Rafał Krężałek oraz Józef Krzysztyński i Kamil Smerecki.

Tempo Nienaszów wyjeżdża do Korczyny. Drużyna Grzegorza Muni od siedmiu kolejek nie przegrała meczu. Kotwica na wiosnę przeżywa trudne chwile, przegrała wszystkie trzy mecze (z Ostoją Kołaczyce 1-3, Markiewicza Krosno 1-6 i LKS Czeluśnica 1-2) i będzie chciała przerwać czarną serię na swoim stadionie. W Tempie nie zagra Konrad Pęcak, pauzujący za kartki, a to spore osłabienie defensywnych formacji gości.
Jesienią Tempo na swoim stadionie pokonało „Kotwę” 4-1, a wszystkie gole zdobył Marcin Walczyk.

Ostoja Kołaczyce (9) - Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne (1) - godz. 17:00
Sędziują: KS Dębica.

Ostoja od dziesięciu kolejek jest niepokonana. Z trenerem Robertem Podkulskim jeszcze nie przegrała. Do Kołaczyc przyjeżdża niepokonany (statystycznie) lider Bieszczady Arłamów Ustrzyki Dolne. Drużyna Wojciecha Koguta tak naprawdę przegrała pierwszy mecz na wiosnę u siebie z Cosmosem Nowotaniec 1-2, ale ten wynik został zweryfikowany jako walkower, bo w Cosmosie grał nieuprawniony zawodnik.
Drużyna z Ustrzyk zdobyła do tej pory 62 punkty na 66 możliwych. Zremisowała w Rymanowie ze Startem 1-1 i u siebie z Przełęczą Dukla 2-2. W rundzie jesiennej Bieszczady wygrały z Ostoją 2-1 po kontrowersyjnym rzucie karnym. Trenerami obu drużyn byli wtedy Grzegorz Tkacz i Stanisław Nowak.

LKS Skołyszyn (17) - Grabowianka Grabówka (12) - godz. 17:00
Sędziują: Beata Wosiewicz oraz Artur Szelc i Tomasz Kijowski.

Skołyszyn na wiosnę jeszcze nie wygrał. Porażka w miniony piątek na swoim stadionie z Zamczyskiem Odrzykoń mocno skomplikowała sytuację drużyny Zdzisława Żmigrodzkiego. Tylko 3 punkty przywrócą gospodarzom nadzieje na skuteczne włączenie się do walki o utrzymanie. Grabowianka w rundzie rewanżowej zremisowała 2-2 w Sieniawie z Wisłokiem oraz u siebie z Szarotką Uherce 4-4. W piątek do Nowotańca nie pojechali, najprawdopodobniej w obawie przed klęską...

LKS Czeluśnica (18) - Brzozovia Brzozów (20) - godz. 20:00 w Jaśle
Sędziują: Jakub Stodolak oraz Radosław Kuszaj i Wiktor Majewski.

Po zwycięstwie z Kotwicą Korczyna odżyły nadzieje w Czeluśnicy, że nie wszystko jeszcze stracone. Dzisiaj drużyna Wojciecha Florczaka podejmuje na stadionie w Jaśle przy światłach ostatnią w tabeli Brzozovię, która na wiosnę sprawiła niespodziankę urywając punkty Przełomowi Besko, ale w dwa następne spotkania przegrała z Ostoją Kołaczyce 1-2 i wysoko w Rymanowie 0-5. To mecz z gatunku za tzw. sześć punktów. Zwycięstwo teamu prezesa Kazimierza Kozickiego pozwoli na nawiązanie kontaktu z grupą drużyn zagrożonych spadkiem.

W pozostałych meczach XXVII kolejki:
Przełęcz Dukla - Orzeł Faliszówka (15:30)
Zamczysko Odrzykoń - Wisłok Sieniawa (17)
Iskra Przysietnica - Markiewicza Krosno (17)
Szarotka Uherce - Cosmos Nowotaniec (17)
Nafta Jedlicze - Przełom Besko (17)
Beskid Posada Górna - Start Rymanów (17)


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.