Delegacja mieszkańców gminy Krempna podziękowała staroście jasielskiemu za osobiste zaangażowanie i determinację w realizacji inwestycji na ich terenach.
Dzisiaj (29 czerwca) starosta jasielski Adam Pawluś spotkał się z delegacją mieszkańców gminy Krempna. Starosta otrzymał podziękowania za osobiste zaangażowanie i determinację przy remoncie drogi powiatowej Krempna - Żydowskie - Grab oraz innych przedsięwzięć prowadzonych przez Powiat Jasielski na terenie gminy Krempna.

Okolicznościowy grawerton z podziękowaniami podpisali - w imieniu mieszkańców gminy Krempna - wójt Kazimierz Miśkowicz i przewodniczący Rady Gminy Krempna Wiesław Kmiecik.

Starosta podziękował za miły gest i zapewnił, że na terenach gminy Krempna planowane są kolejne inwestycje, w tym w szczególności droga Kąty - Desznica - Świątkowa Wielka, droga do Myscowej po prawym brzegu rzeki Wisłoki, droga przez Wyszowatkę do Radocyny i kolej linowa na Wysokie.

- Jest to teren mający bardzo duży potencjał jeżeli chodzi o walory krajobrazowe i aktywny wypoczynek. Trzeba zrobić wszystko, aby turyści zechcieli tu przyjeżdżać - powiedział Adam Pawluś.