W meczu XXXIII kolejki klasy okręgowej LKS Skołyszyn przegrał z Szarotką Uherce 1-2. To siódma porażka na wiosnę drużyny Zdzisława Żmigrodzkiego i 18. w sezonie.
LKS Skołyszyn w meczu z kategorii za tzw. sześć punktów przegrał na swoim stadionie z broniąca się również przed spadkiem Szarotką Uherce. To drugi - po porażce z Beskidem Posada Górna - poważny gwóźdź do trumny gospodarzy. Jeżeli nie wygrywa się takich meczów, to szanse pozostania w V lidze maleją niemal do zera.

Skołyszyn szybko stracił gola, ale w I połowie nie miał zbyt wielu okazji do odrobienia straty. Po przerwie miejscowi przeważali i po zagraniu Patryka Korneusza, Tobiasz Walczyk doprowadził do remisu, mieli znów okazje do przechylenia szali na swoją korzyść. Szarotka wykorzystała błąd bramkarza gospodarzy, którzy po stracie drugiej bramki jakby pogodzili się z porażką.

Szarotka wygrała drugi mecz na wiosnę i drugi wyjazdowy (wcześniej w Odrzykoniu). Przy obydwu golach asysty zaliczył Patryk Jaremczuk, który gra razem z ojcem Piotrem Jaremczukiem, autorem zwycięskiej bramki. Doświadczenie i rutyna bardzo się przydały drużynie Bogdana Kwaśnika.

Mecz XXXIII kolejki (3 czerwca):
LKS Skołyszyn - Szarotka Uherce 1-2 (0-1)
0-1 Piotr Spaliński (4), 1-1 Tobiasz Walczyk (55), 1-2 Piotr Jaremczuk (59)

Skołyszyn: Michał Stój - Tomasz Syzdek, Mateusz Jankowicz, Patryk Marszałek, Jacek Kaszycki (32 Jakub Zawisza) - Mariusz Kurczaba, Marek Zawisza - Patryk Korneusz, Sebastian Figura, Maciej Setlik (46 Tobiasz Walczyk) - Norbert Myśliwiec; trener Zdzisław Żmigrodzki.
Szarotka: Dominik Pasierbowicz - Tomasz Hańczyk, Gabriele Fezza, Piotr Jaremczuk (75 Daniel Chlebicki), Hubert Zaniewicz, Kacper Jaremczuk, Gracjan Solarski, Kamil Nestorowicz, Adrian Lorenowicz, Piotr Spaliński (88 Kamil Kędzior), Maciej Kuzicki; trener Bogdan Kwaśnik.
Sędziowali: Marcin Samborowski oraz Dariusz Łuksa i Tomasz Wierdak. Żółte kartki: Tomasz Syzdek, Tobiasz Walczyk - Piotr Jaremczuk, Maciej Kuzicki. Widzów 100.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.