Jasielscy policjanci w ostatnich dniach odwiedzali przedszkolaków i poprzez zabawę promowali zasady bezpieczeństwa.
Policjanci na początku czerwca spotkali się z dziećmi urozmaicając im czas spędzany w przedszkolu, poprzez przygotowane atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Funkcjonariusze promowali podczas tych wizyt odpowiedzialne zachowania na drodze oraz zasady bezpiecznego wypoczynku.

Policjanci u przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka

- Pierwsze dni czerwca to dla dzieci czas wyjątkowy, ponieważ obchodzą one swoje święto. Jest to zatem doskonała okazja, aby spotkać się z nimi i przypomnieć najważniejsze zasady bezpieczeństwa - podkreśla podkomisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej policji.

Policjanci u przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka

Policjanci w ostatnich dniach odwiedzali przedszkolaków i poprzez zabawę promowali zasady bezpieczeństwa. W tych spotkaniach razem z policjantami uczestniczyli przedstawiciele Nadleśnictwa w Kołaczycach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Osobnicy. Funkcjonariusze opowiadali dzieciom o najważniejszych zasadach bezpiecznej zabawy oraz o tym, jak postępować, by uniknąć zagrożeń.

Policjanci u przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka

Mundurowi przygotowali dla dzieci wiele atrakcji, jednak najwięcej radości sprawiła im zabawa z policyjnym misiem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.