Przebudowana zostanie nawierzchnia i wymienione chodniki przy drodze powiatowej obok kościoła parafialnego w Dębowcu. Koszt inwestycji to 229 982 zł.
W ramach prac wykonany zostanie remont istniejących odcinków chodnika dla pieszych oraz systemu odwodnienia pasa drogowego do sprawnego odprowadzenia wód opadowych, a także ułożona prawidłowo wyprofilowana nowa nawierzchnia bitumiczna jezdni drogowej.

Dębowiec. Remont drogi powiatowej

Po wykonanej przebudowie drogi zostaną wyprofilowane zjazdy.

To już ostatni odcinek drogi powiatowej w Dębowcu, który wymaga przebudowy. Dzięki przeprowadzonym pracom, droga, która od ponad 30 lat nie była gruntownie remontowana, stanie się traktem drogowym zapewniającym bezpieczeństwo i komfort jazdy użytkownikom.

Radny Ryszard Lisowski wielokrotnie zabiegał o wykonie tego remontu i dzięki poparciu Zarządu Powiatu w Jaśle zostanie w najbliższym czasie wykonany.


~Kaziu

06-07-2021 17:44 50 45

A kiedy remont drogi Łazy Dębowieckie - Dębowiec?
Odpowiedz

~Mieszkaniec

06-07-2021 16:40 51 45

A czy w końcu zajmie się ktoś sprawą budowy chodnika od Nieglowic do Dębowca czy czekacie aż ktoś zginie na tej drodze........Strach tam iść z wózkiem czy z dzieckiem jadącym na rowerku. Może władza się wreszcie obudzi, przecież to już XXI wiek.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.