25 par z gminy Skołyszyn obchodziło 50-lecie pożycia małżeńskiego. Zostali uhonorowani okolicznościowymi medalami.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał medale następującym parom małżeńskim mieszkającym w gminie Skołyszyn: Zofii i Janowi Busiom, Wiktorii i Janowi Dudkom, Izabeli i Janowi Furmankom, Marii i Stanisławowi Gabryelom, Grażynie i Stanisławowi Idzikom, Ludwinie i Stanisławowi Jarkom, Janinie i Zdzisławowi Jasiczkom, Danucie i Władysławowi Kędziorom, Stanisławie i Kazimierzowi Kędziorom, Janinie i Aleksandrowi Koziołom, Władysławie i Stanisławowi Koziołom, Marii i Stanisławowi Mikrutom, Małgorzacie i Krzysztofowi Pastwom, Elżbiecie i Bolesławowi Praskowiczom, Genowefie i Bronisławowi Pyznarom, Annie i Stanisławowi Ryndakom, Łucji i Stanisławowi Sepiołom, Irenie i Franciszkowi Setlikom, Marii i Józefowi Sokołowskim, Lucynie i Adamowi Stecom, Władysławie i Grzegorzowi Syzdkom, Janinie i Mieczysławowi Warchołom, Zofii i Stanisławowi Wiśniowskim, Marii i Tadeuszowi Wojnarowiczom, Zofii i Adamowi Zbylutom.

W imieniu Prezydenta RP małżonków odznaczył wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz w towarzystwie skarbnika gminy Jacka Kędziora oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Urszuli Grygi. Dostojnym jubilatom wręczono także bukiety kwiatów, dokumenty pamiątkowe oraz upominki. Po części oficjalnej jubilaci zostali zaproszeni na symboliczną lampkę szampana, wspólne odśpiewanie ,,sto lat" oraz poczęstunek. Oprawę artystyczną uroczystości zapewnił występ kapeli ludowej ,,Liwoczanie”.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.