Gmina Osiek Jasielski nagrodziła sportowców. Wójt Andrzej Stachurski wręczył judokom Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Judo Dębowiec” decyzje o przyznaniu nagród pieniężnych.
Uhonorowani zostali judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Judo Dębowiec” - Julia Zagórska, Lena Gunia i Mateusz Zagórski.

Julia Zagórska trenuje od 2017 r. i osiąga coraz większe sukcesy, reprezentując klub na matach w kraju i zagranicą. W 2018 r. brała udział w wielu zawodach, m.in. wywalczyła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Krośnie oraz wygrała na turnieju w Bardejovie. W 2019 r. brała udział w International Judo League (8 turniejów), które ukończyła na 4. miejscu w swojej kategorii wagowej, a na 21. miejscu w ogólnej klasyfikacji wśród 2263 zawodników. W 2020 r. zajmowała 2. miejsce w zawodach w Krakowie, 1. miejsce w Bochni, 3. miejsce w Kielcach i 1. miejsce w Jaśle.

Lena Gunia trenuje od 2016 r. W 2020 r. brała udział w International Judo League. Ponadto zajmowała trzecie miejsca na zawodach w Bochni i Kielcach.

Mateusz Zagórski trenuje od 2017 roku. Brał udział w International Judo League oraz z powodzeniem startował w turniejach w Krakowie (4. miejsce), Bochni (2. miejsce), Kielcach (1. miejsce) i Jaśle (1. miejsce).


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.