Trzy zatrzymane prawa jazdy to efekt działań pod kryptonimem "Prędkość".
Wczoraj (8.07) policjanci z jasielskiej drogówki realizowali działania pod kryptonimem "Prędkość". Celem tej akcji było ograniczenie zdarzeń drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość i nieprzestrzeganie przez kierujących pojazdami przepisów ruchu drogowego. W czasie działań policjanci skontrolowali 57 pojazdów, ujawnili 49 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości.

- W ramach prowadzonych działań stanowczo reagowali wobec kierujących, którzy w obszarze zabudowanym pędzili z prędkością powyżej 100 km/h. Mundurowi w związku z ujawnionymi wykroczeniami zatrzymali trzy uprawnienia do kierowania pojazdami - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej policji.

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od przestrzegania obowiązujących przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.