Dzisiaj, 12 lipca, Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w powiecie jasielskim nie odnotowano żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem. To osiemnasty dzień z rzędu bez nowych infekcji. Od początku epidemii w powiecie jasielskim zachorowało 5 060 osób.
W województwie podkarpackim dzisiaj stwierdzono 2 nowe przypadki zakażenia covid-19 w powiecie mieleckim i Rzeszowie. Jest to 1 mniej w porównaniu z wczoraj (11 lipca).

Od początku epidemii koronawirusem zaraziło się 126 865 mieszkańców województwa podkarpackiego. Zmarło 4599 osób.

W szpitalach województwa podkarpackiego hospitalizowanych jest dzisiaj 16 osób z covid-19 (bez zmian). Żaden z pacjentów nie był podłączony do respiratora.
W województwie podkarpackim szpitale dysponują 373 łóżkami (bez zmian) dla pacjentów z covid i 55 respiratorami (bez zmian).

W Polsce odnotowano dzisiaj 44 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Jest to 22 mniej w porównaniu z 11 lipca. Nikt nie zmarł z powodu covid ani też z powodu współistnienia covid z innymi schorzeniami.

Od początku pandemii w Polsce zaraziło się koronawirusem 2 880 865 osób. Zmarło 75 160 osób.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle poinformował o zmianie godzin pracy punktu drive-thru. Od 21 czerwca punkt pobrań "drive-thru" działający przy jasielskim szpitalu będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 10:00.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.