Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle pilnie apeluje o oddawanie krwi grupy 0 Rh- dla strażaka z OSP Brzyska poszkodowanego w wypadku.
W piątek 9 lipca na stawie w Ujeździe doszło do wypadku, w którym poszkodowanych zostało dwóch strażaków z OSP Brzyska. Jeden z druhów doznał urazu nogi i został przewieziony do szpitala w Jaśle, a drugi z obrażeniami brzucha został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krośnie.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle pilnie apeluje o oddawanie krwi grupy 0 Rh- dla druha Tomasza, który pozostaje na oddziale chirurgii.

- Zachęcamy wszystkich do udostępniania, niech ten temat się niesie i spłynie jak największa możliwa pomoc. Pamiętajmy, że strażacy bardzo często działają z narażeniem życia, niestety tym razem zdarzyło się, że jeden z nich sam potrzebuje pomocy - apelują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.