Podejrzany o potrójne zabójstwo w Borowcach koło Częstochowy Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym. Komendant śląskiej policji wyznaczył 20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego mężczyzny.
Prokurator z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie zarządził poszukiwanie listem gończym Jacka Jaworka. Wobec mężczyzny 13 lipca 2021 r. wydano postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. 52-latek jest podejrzany o dokonanie potrójnego zabójstwa w Borowcach.

Podejrzany o potrójne zabójstwo Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255 lub 112.

Rysopis podejrzanego: tęgiej budowy ciała, wzrost około 170-180 cm, włosy krótkie jasne, twarz owalna.

Ubrany był prawdopodobnie w spodnie jeansowe koloru granatowego, koszulkę z krótkim rękawem koloru granatowego, może posiadać przy sobie bluzę lub kurtkę koloru jasnego.

W piątek komendant wojewódzki policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn wyznaczył 20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego mężczyzny.

Przypomnijmy, w nocy z 9/10 lipca w Borowcach (powiat częstochowski) podejrzany Jacek Jaworek zastrzelił swojego 44-letniego brata, bratową i ich 17 - letniego syna. Zdołał uratować się drugi, 13- letni syn małżeństwa. Jacek Jaworek mieszkał razem z bratem i jego rodziną.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.