Jasielscy policjanci, wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, wzięli udział w akcji profilaktycznej pn. „Przeciw pijanym kierowcom”.
Podczas działań, w trakcie kontroli drogowej, kierujący otrzymywali ulotki i broszury zawierające informacje na temat negatywnych skutków wsiadania za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Jasło. Kampania przeciw pijanym kierowcom

- Kampania profilaktyczna „Przeciw pijanym kierowcom”, od kilku lat spotyka się z dużym zainteresowaniem i niewątpliwie wpływa na wzrost poziomu wiedzy i świadomości lokalnej społeczności na temat tego negatywnego zjawiska, jakim jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Wspólne działania Policji i Miejskiej Komisji Problemów Alkoholowych w Jaśle, spełniają przede wszystkim rolę profilaktyczno - edukacyjną. Ponadto budują i wzmacniają wzajemne relacje pomiędzy wieloma podmiotami i instytucjami, które razem podejmują różnego rodzaju działania, kierując się ideą zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego - podkreśla podkomisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Jasło. Kampania przeciw pijanym kierowcom

Wczoraj, 23 lipca, członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, wspólnie z policjantami, prowadzili działania na ulicy Krakowskiej w Jaśle. Policjanci podczas kontroli drogowych sprawdzali stan trzeźwości kierujących, natomiast członkowie MKRPA wręczali przygotowany pakiet ulotek i broszur zawierających przestrogi oraz najważniejsze informacje na temat negatywnych skutków prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Jasło. Kampania przeciw pijanym kierowcom

Kampania "Przeciw pijanym kierowcom" cieszy się dużym zainteresowaniem oraz poparciem ze strony wszystkich uczestników ruchu drogowego.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.