LKS Czeluśnica po spadku z klasy okręgowej buduje bardzo mocną drużynę. Celem jest szybki powrót z klasy A do V ligi.
Grającym trenerem Czeluśnicy został Mateusz Kuzio, który grał w rundzie wiosennej minionego sezonu w teamie Kazimierza Kozickiego. Zdobył 17 goli. Jest to dla wychowanka Stali Sanok debiut trenerski. Zastąpił Wojciecha Florczaka, który prowadził drużynę w rundzie wiosennej.

Klub pozyskał także dwóch snajperów - Wojciecha Munię z Polonii Kopytowa i Patryka Tłuściaka z Orła Faliszówka. Wojciech Munia próbował swoich sił już w kilku klubach m.in. w Przełęczy Dukla czy Czarnych Jasło, ale zawsze wracał do macierzystej Polonii Kopytowa. Teraz dla tego napastnika nowe wyzwanie w barwach LKS Czeluśnica.

Natomiast Patryk Tłuściak, który grał krótko w Kotwicy Korczyna, jest wychowankiem Orła Faliszówka. To trzeci strzelec minionego sezonu w klasie okręgowej po Radosławie Macnarze i Marcinie Walczyku. Dla Orła Faliszówka strzelił 31 goli, w tym 4 Grabowiance Grabówka. Zaliczył też cztery hat-tricki w meczach z Brzozovią Brzozów, Kotwicą Korczyna, Ostoją Kołaczyce i LKS Skołyszyn.

Dzisiaj, 24 lipca, LKS Czeluśnica wygrał sparing na wyjeździe z A-klasową Moszczanką Moszczenica 8-1. Cztery gole zdobył Mateusz Kuzio, dwie bramki - Wojciech Munia oraz po jednej Konrad Gogosz i zawodnik testowany. W drużynie z Moszczenicy gra były zawodnik Czeluśnicy Tomasz Augustyn.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.