Spadkowicz z klasy okręgowej LKS Czeluśnica pozyskał kolejnych trzech zawodników.
Po rocznym wypożyczeniu do Czarnych Jasło wraca do Czeluśnicy Kamil Majka, który w barwach jasielskiej drużyny wystąpił w 16 meczach rundy jesiennej. W IV lidze podkarpackiej grał niewiele. W sumie tylko 371 minut. W rundzie wiosennej już nie grał.

Kolejne transfery LKS Czeluśnica
Kamil Majka

Do Czeluśnicy wraca również z Czarnych Jasło Przemysław Musiał. Na boiskach IV-ligowych grał tylko w rundzie jesiennej. Wystąpił w 13 meczach, w tym jeden zagrał pełne 90 minut. W sumie uzbierał 322 minuty w barwach Czarnych. Na wiosnę ze względu na kontuzję już nie grał. Przemysław Musiał przed przyjściem do Czarnych grał w Czeluśnicy.

W nowym sezonie nadal będzie grał w Czeluśnicy Jakub Frączek, który występował - po wypożyczeniu z Czarnych Jasło - w teamie Kazimierza Kozickiego w rundzie wiosennej minionego sezonu 2020/21. Na boiskach klasy okręgowej zdobył 6 goli. Zagrał w 15 meczach (8 w pełnym wymiarze czasowym). W sumie przebywał na boisku 1122 minuty. W Czarnych w rundzie jesiennej 2020 grał znacznie mniej. W IV lidze zdobył jedną bramkę. Wystąpił w 15 meczach (2 w pełnym wymiarze czasowym, w sumie 423 minuty).

Wcześniej Czeluśnica pozyskała dwóch napastników Wojciecha Munię z Polonii Kopytowa i Patryka Tłuściaka z Orła Faliszówka oraz bramkarza Adriana Musiała z Gaudium Łężyny. Wrócił z wypożyczania z Czarnych Jasło także środkowy obrońca Szymon Sabik. Przypomnijmy, że grającym trenerem LKS Czeluśnica jest Mateusz Kuzio.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.