Dzisiaj, 8 sierpnia, Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w powiecie jasielskim nie odnotowano żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem. To piąty dzień z rzędu bez nowych zachorowań Od początku epidemii w powiecie jasielskim zachorowało 5 062 osoby.
W województwie podkarpackim stwierdzono 8 nowych przypadków zakażenia covid-19 w powiatach dębickim (2), jarosławskim (1), niżańskim (1), ropczycko - sędziszowskim (1), sanockim (1), strzyżowskim (1) i leskim (1). Jest to 1 infekcja mniej w porównaniu z wczoraj (7 sierpnia).

Od początku epidemii koronawirusem zaraziło się 127 034 mieszkańców województwa podkarpackiego. Zmarło 4611 osób.

W szpitalach województwa podkarpackiego hospitalizowanych jest dzisiaj 10 osób z covid-19 (bez zmian). Dwóch pacjentów (bez zmian) jest podłączonych do respiratorów.
W województwie podkarpackim szpitale dysponują 312 łóżkami (bez zmian) dla pacjentów z covid i 53 respiratorami (bez zmian).

W Polsce odnotowano dzisiaj 122 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Jest to 59 mniej w porównaniu z wczoraj (7 sierpnia). Nikt nie zmarł z powodu covid lub z powodu współistnienia covid z innymi schorzeniami.

Od początku pandemii w Polsce zaraziło się koronawirusem 2 884 098 osób. Zmarło 75 285 osób.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle poinformował o zmianie godzin pracy punktu drive-thru. Od 21 czerwca punkt pobrań "drive-thru" działający przy jasielskim szpitalu będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 10:00.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.