Od 13 lipca do 30 sierpnia br. na jasielskich osiedlach odbywać się będą bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w ramach programu „Trener osiedlowy”.
Zajęcia prowadzone będą cztery razy w tygodniu, zgodnie z przyjętym harmonogramem zajęć w obowiązującym reżimie sanitarnym, na osiedlach: Sobniów - Górka Klasztorna, Mickiewicza, Śródmieście, Gamrat - Krajowice, Bryły - Kaczorowy, Rafineria - Gądki - Niegłowice, Kopernika, Hankówka, Ulaszowice - Brzyszczki.

Trener osiedlowy

Zapisy przyjmują poszczególni trenerzy. Informacja znajduje się także na plakatach. - Program „Trener osiedlowy”, jest przedsięwzięciem adresowanym do dzieci i młodzieży z Miasta Jasła. Celem programu jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym poprzez sport oraz połączenie z zajęciami profilaktycznymi - informuje Małgorzata Wójtowicz z Biura Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta w Jaśle.

Trener osiedlowy

Uczestnicy programu będą mogli skorzystać z otwartego basenu, mini golfa, ścianki wspinaczkowej czy z parku linowego.

Wszystkich zainteresowanych Urząd Miasta w Jaśle zaprasza do udziału w kolejnej już edycji programu. Więcej informacji uzyskać można również pod numerem telefonu: 13 448 63 92.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.