W Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyły się warsztaty taneczne.
W intensywnym czterodniowym treningu udział wzięły: Laura Janik, Małgorzata Janik, Kornelia Kurowska, Klaudia Stasiowska, Małgorzata Dunajska, Karolina Czekaj, Marlena Dąbrowska, Julia Gondek, Oliwia Górniak, Aleksandra Leśniak, Aniela Pietrusiak i Aleksandra Dunajska.

Warsztaty taneczne jasielskiego MDK

Warsztaty poprowadziły dwie tancerki i choreografki – Katarzyna Paluch i Katarzyna Myrda. 12 sierpnia w przestrzeni publicznej Jasła (Park Miejski, Ogród Jordanowski i Rynek) odbyły się trzy pokazy choreografii wieńczącej warsztaty. Został także nakręcony teledysk.

Warsztaty taneczne jasielskiego MDK

Warsztaty odbyły się w ramach zadania publicznego pn. „Taniec w przestrzeni - przestrzeń w tańcu - warsztaty taneczne dla młodzieży”, które otrzymało dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego.

Warsztaty taneczne jasielskiego MDK

Projekt miał na celu aktywizację młodzieży w zakresie sztuki tańca współczesnego oraz umożliwienie jego uczestnikom prezentacji efektów swojej pracy w przestrzeni miejskiej. Zadanie zrealizowało Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle Familiaris wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.