Nowym trenerem piłkarzy Ostoi Kołaczyce został Stanisław Nowak, który zastąpił dotychczasowego szkoleniowca Mariusza Stawarza.
Stanisław Nowak w kołaczyckim klubie prowadził będzie w nadchodzącym sezonie również drużynę trampkarzy. To były zawodnik Ostoi. W minionym sezonie trenował Wisłokę Błażkowa. Teraz staje przed nowym wyzwaniem utrzymania beniaminka w V lidze.

- To będzie bardzo trudny sezon ze względu na dużą ilość drużyn i bardzo mocnych. Spróbujemy powalczyć o utrzymanie - powiedział nam prezes Ostoi Wiesław Żołna.
W zbliżającym się nowym sezonie 2020/21 w V lidze krośnieńskiej występować będzie 20 drużyn. W I kolejce 25/26 lipca Ostoja na swoim stadionie podejmuje Kotwicę Korczyna.

Dzisiaj (12 lipca) Ostoja w meczu sparingowym wygrała z Górnikiem Grabownica 5-2. Trzy gole zdobył Wiktor Madej, a dwa zawodnik testowany. Górnik zastąpił Zamczysko Mrukowa, które odmówiło gry. - Próbowaliśmy nową murawę, która została położona. Trawa, przywieziona w rolkach, świetnie się przyjęła. Deszcze akurat w tym wypadku były dla nas sprzyjające- powiedział prezes Wiesław Żołna.

Mariusz Stawarz przejął Ostoję po spadku z V ligi. Prowadził zespół w niedokończonym ze względu na epidemię koronawirusa sezonie 2019/20 i awansował z Ostoją do V ligi. W chwili obecnej szuka nowego klubu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.