Już w następną niedzielę 12 września w Nowy Żmigrodzie rozpocznie się III edycja festiwalu piłkarskiego "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga"!
Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek - Football Challenge App.

W poprzedniej edycji w każdym z festiwali brało udział ponad 200 dzieciaków, tym razem będzie nas jeszcze więcej! Jak co roku tak również teraz III edycja, będzie składać się z 4 turniejów (Nowy Żmigród – Targowiska – Profbud Arena – Profbud Arena). Ze względu na nadal obowiązujące w naszym kraju obostrzenia, formuła rozgrywania turnieju będzie całkowicie podporządkowana wymogom bezpieczeństwa, aby maksymalnie zminimalizować zagrożenie. W każdym z dni festiwalowych będzie podział na trzy tury.

I grupa najstarsza – rocznik 2011-2012
II grupa średnia – rocznik 2013-2014
III grupa najmłodsza – rocznik 2015 – 2016

Rywalizacja nie ma na celu wyłonienia zwycięzców, liczy się dobra zabawa, piękne wspomnienia i fajnie spędzony czas. Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w "ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze" otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi trzema medalami utworzy jeden duży pamiątkowy medal!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.