Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 30-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który w sobotę spowodował zdarzenie w Orzechówce.
Do zdarzenia doszło w sobotę (18 września), przed godz. 19:00 w miejscowości Orzechówka. Skierowani na miejsce policjanci zastali samochód osobowy znajdujący się w przydrożnym rowie i kierującego nim mężczyznę oraz świadka zdarzenia.

Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającym, a zarazem naocznym świadkiem zdarzenia ustalili, że jechał on bezpośrednio za kierowcą opla. W pewnym momencie, na jednym z zakrętów, kierujący oplem stracił panowanie na pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, w taki sposób, że jego samochód został obrócony o 180 stopni. Świadek, widząc zdarzenie natychmiast zareagował, pomógł kierowcy wysiąść z opla i wezwał na miejsce służby ratunkowe.

Jak się okazało kierowca opla, 30-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

W wyniku tego zdarzenia 30-latek nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.