50-latek został zatrzymany do kontroli w Majdanie Królewskim. Jak się okazało był pijany, twierdził że jedzie do Warszawy.
We wtorek (28 września) po godz. 18:00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie od kierowców podróżujących drogą krajową nr 9, że na odcinku od Kolbuszowej w kierunku Nowej Dęby porusza się kierowca, który może być pijany. Z tych informacji wynikało, że jadący passatem mężczyzna porusza się całą szerokością jezdni.

Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego zatrzymali go kilkanaście minut później w Majdanie Królewskim. Od 50-letniego mieszkańca powiatu sandomierskiego czuć było alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,38 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariuszom wyjaśnił, że jechał do Warszawy.

50-latek stracił prawo jazdy, a jego pojazd został zabezpieczony. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi mu do 2 lat pobawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.