Na stadionie sportowym w Czeluśnicy odbyły się I Międzyszkolne Zawody Biegowe zorganizowane przez Niepubliczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czeluśnicy.
W środę (20 października) na stadionie sportowym w Czeluśnicy odbyły się I Międzyszkolne Zawody Biegowe zorganizowane przez Niepubliczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czeluśnicy, przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W zmaganiach udział wzięło 78 uczniów z 8 szkół z terenu Gminy Tarnowiec: Tarnowca, Łubna Szlacheckiego, Glinika Polskiego, Glinka Nowego, Umieszcza, Roztok, Wrocanki i Czeluśnicy.
Biegi odbyły się w 3 kategoriach wiekowych: Klasy 1-3, 4-6 i 7-8. Uczestnicy biegli na 2 dystansach (krótki, długi) odpowiednich do ich kategorii wiekowych.

dzieci biorące udział w zawodach

Zwycięzcy biegów:
Klasy 1-3:
Bieg krótki (30m): 1 miejsce - Daniel Skiba (Łubno Szlacheckie), 2 miejsce - Alan Siurkiewicz (Łubno Szlacheckie), 3 miejsce - Zofia Nachman (Czeluśnica)
Bieg długi (300m): 1 miejsce - Alan Siurkiewicz (Łubno Szlacheckie), 2 miejsce - Daniel Skiba (Łubno Szlacheckie), 3 miejsce - Kacper Polak (Czeluśnica)

Klasy 4-6 (dziewczynki):
Bieg krótki (40m): 1 miejsce - Kinga Kobak (Glinik Polski), 2 miejsce - Maja Leśniak (Roztoki), 3 miejsce - Oliwia Wilgucka (Roztoki)
Bieg długi (400m): 1 miejsce - Maja Leśniak (Roztoki), 2 miejsce - Amelia Wojnar (Nowy Glinik), 3 miejsce - Julia Betlej (Glinik Polski)

chłopcy po zawodach

Klasy 4-6 (chłopcy):
Bieg krótki (60m): 1 miejsce - Jakub Kopczak (Wrocanka), 2 miejsce - Oliwier Kielar (Roztoki), 3 miejsce - Daniel Bonar (Tarnowiec)
Bieg długi (600m): 1 miejsce - Jakub Kopczak (Wrocanka), 2 miejsce - Daniel Bonar (Tarnowiec), 3 miejsce -Tomasik Paweł (Tarnowiec)

Klasy 7-8 (dziewczynki):
Bieg krótki (80m): 1 miejsce - Anna Kamińska (Nowy Glinik), 2 miejsce - Maria Tomasik (Tarnowiec), 3 miejsce - Natalia Majkut (Łubno Szlacheckie)
Bieg długi (800m): 1 miejsce - Anna Kamińska (Nowy Glinik), 2 miejsce - Natalia Majkut (Łubno Szlacheckie), 3 miejsce - Maria Tomasik (Tarnowiec)

przyznanie medali

Klasy 7-8 (chłopcy):
Bieg krótki (100m): 1 miejsce - Kasper Krzakiewicz (Tarnowiec), 2 miejsce - Kamil Znój (Nowy Glinik), 3 miejsce - Oliwier Sudyka (Glinik Polski)
Bieg długi (1000m): 1 miejsce - Kasper Krzakiewicz (Tarnowiec), 2 miejsce - Dominik Wąsik (Tarnowiec), 3 miejsce - Kamil Znój (Nowy Glinik)

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział.