W Widaczu w powiecie strzyżowskim w pożarze domu zginął mężczyzna.
Informacje o pożarze strażacy otrzymali w niedzielę (25 października) przed godz. 2 w nocy. na miejsce zostało zadysponowanych szybko 9 zastępów straży pożarnej.

- W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy, ogniem objęty był cały drewniany dom. Z płonącego budynku wydostała się jedna osoba, której nic się nie stało. Poinformowała ona strażaków, że w domu znajduje się jeszcze 80-latek - powiedział bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP w Rzeszowie.

domu w którym doszło do pożaru

Po częściowym przygaszeniu ognia strażacy weszli do środka i ewakuowali mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Na chwilę obecną przyczyny pojawienia się ognia w budynku nie są znane.

- Od początku września podkarpaccy strażacy wyjeżdżali już do 160 pożarów w mieszkaniach i domach. Pięć osób trafiło szpitali z oparzeniami bądź w wyniku zatrucia dymami pożarowymi. Dwie osoby zginęły - dodał bryg. Marcin Betleja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.