Karolina Polak znalazła się w gronie 109 młodych ludzi, którzy otrzymali z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia.
Utalentowana wokalistka Jasielskiego Domu Kultury Karolina Polak znalazła się w gronie 109 młodych ludzi, którzy otrzymali z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia przyznane jako dowód uznania dla ich osiągnięć naukowych i artystycznych. Uroczystość odbyła się w środę (20 października) w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Program "Nie zagubić talentu" istnieje od 2008 roku. W jego ramach zarząd województwa przyznaje utalentowanej młodzieży stypendia za wybitne osiągnięcia artystyczne, stypendia za osiągnięcia naukowe oraz nagrody pieniężne. Wsparcie trafia do uczniów i absolwentów podkarpackich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Karolina Polak od 6 lat jest wokalistką JDK ale nie boi się nowych i ciekawych muzycznych wyzwań. Dowodem na to jest choćby bardzo owocna współpraca ze znakomitym akordeonistą Maciejem Ochwatem. Przyniosła ona duetowi wiele nagród i wyróżnień na konkursach muzycznych.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.