Wypadek w miejscowości Haczów w powiecie brzozowskim. Samochód, którym podróżowały cztery młode osoby wjechał do rowu i uderzył w drzewo.
Do wypadku doszło w czwartek 28 października po godz. 22 w miejscowości Haczów w powiecie brzozowskim.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-latek kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Iskrzyni w pewnym momencie chciał ominąć kota, który nagle wbiegł mu na drogę i stracił panowanie nad pojazdem - relacjonuje asp. sztab. Monika Dereń z brzozowskiej policji.

Volkswagen zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo oraz pobliskie ogrodzenie przy jednej z prywatnych posesji. Samochodem podróżowało trzech pasażerów, w wieku od 14 do 17 lat.

- W wyniku tego zderzenia obrażeń doznali dwaj pasażerowie. 14 i 16-latek karetką pogotowia zostali przetransportowani do szpitala. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku - dodaje asp. sztab. Monika Dereń.

Policjanci ustalili, że kierujące volkswagenem w chwili zdarzenie był trzeźwy.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.