Na drogach Jasła i powiatu jasielskiego policjanci rozpoczęli dziś (29 października) akcję "Znicz 2021".
W piątek (29 października) rozpoczęły się policyjne działania "Znicz 2021". Na drogach powiatu jasielskiego, a szczególnie w rejonach cmentarzy robi się coraz tłoczniej. Pełniący służbę policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących osób. W newralgicznych miejscach będą także kierować ruchem.

Zmiany w organizacji ruchu
- Jasło, ul. Mickiewicza - obowiązuje zakaz zatrzymywania się po lewej stronie ulicy, oznaczony znakiem "B-36" od skrzyżowania z ulicą Kaczorowy do skrzyżowania z ul. Starowiejską. Postój samochodów na parkingach przy ul. Mickiewicza, na drodze dojazdowej do Domu Pogrzebowego i na parkingu wewnętrznym cmentarza po prawej stronie ulicy. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych wyznaczone są na cmentarzu obok kaplicy oraz na nowym parkingu przy ul. Mickiewicza około 12 miejsc.

- Jasło, ul. Zielona i ul. Kilińskiego - na ul. Kilińskiego za skrzyżowaniem z ul. Farną obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem "B-36" z tabliczką "Nie dotyczy osób niepełnosprawnych", około 10 miejsc parkingowych.

- Harklowa (około 100 metrów od drogi powiatowej 1863R, obok kościoła, droga wewnętrzna) - wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na drodze wewnętrznej. Postój samochodów na parkingu obok cmentarza, parking w rejonie kościoła.

- Bączal Dolny (w rejonie kościoła droga powiatowa i gminna) - wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na drodze gminnej. Postój samochodów na parkingu w rejonie kościoła i cmentarza.

- Czeluśnica droga powiatowa nr P-1850R relacji Jasło - Zręcin - w rejonie cmentarza na odcinku ok 300 m., po lewej stronie drogi, kierunek Jasło - Umieszcz, obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem "B-36". Postój samochodów na parkingu obok cmentarza (1 miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej), na terenie boiska sportowego oraz po prawej stronie drogi powiatowej.

- Tarnowiec droga powiatowa nr P-1847R- w rejonie cmentarza na odcinku ok. 90 m., obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem "B-36". Zakaz obowiązuje także od skrzyżowania z drogą nr P-1892R na odcinku 210 m., po lewej stronie drogi kierunek Tarnowiec-Jedlicze. Postój samochodów obok cmentarza (2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych), parking w rejonie Urzędu Gminy oraz po prawej stronie drogi powiatowej nr P-1847R

- Łubno Opace - w rejonie cmentarza na odcinku około 200 m., po lewej stronie drogi kierunek Jasło - Zręcin obowiązuje zakaz zatrzymywania się oznaczony znakiem "B-36". Parking w rejonie cmentarza i kościoła oraz po prawej stronie drogi nr P-1850R.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.