W gminie Skołyszyn odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości.
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości i 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, Wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz wraz ze swoim Zastępcą Pawłem Gutkowskim i Przewodniczącym Rady Gminy Skołyszyn Dariuszem Łyszczarzem oraz zaproszonymi delegacjami m.in. z placówek oświatowych i jednostek OSP, złożyli kwiaty przed Pomnikiem Bohaterów II wojny światowej i Ofiar terroru faszyzmu hitlerowskiego i stalinizmu, umiejscowionym w skołyszyńskim parku podworskim.

obchody 11 listopada Skołysyzn

Kolejnym elementem uroczystości był przemarsz do Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie, gdzie na sali widowiskowej zaprezentowany został program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży, a następnie odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z Zespołem Ludowym Lisowianki.

Po zakończeniu części artystycznej miało miejsce otwarcie wystawy fotografii pt. "A to Polska właśnie..." Wesele w Gminie Skołyszyn.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.