Podpisano porozumienie dotyczące współpracy w zakresie podejmowania wspólnych działań w prowadzeniu działalności resocjalizacyjnej, społecznej, kulturalnej i oświatowej.
21 października 2021 roku, Marek Marecki - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie i ppłk Krzysztof Kulczycki - Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Rzeszowie, podpisali porozumienie dotyczące współpracy w zakresie podejmowania wspólnych działań przez obie instytucje.

W siedzibie Nadleśnictwa Kołaczyce podpisano porozumienie w zakresie prowadzenia działalności resocjalizacyjnej, społecznej, kulturalnej i oświatowej polegającej w szczególności na organizowaniu zajęć kulturalno-oświatowych oraz realizowaniu programu resocjalizacyjnego "Bądź Eko". Porozumienie podpisali Nadleśniczy Nadleśnictwa Kołaczyce Artur Paczkowski oraz Dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle ppłk Mirosław Władyka.

W ramach programu skazani będą uczestniczyć w porządkowaniu terenów leśnych oraz wezmą udział w edukacji ekologicznej.

W najbliższym czasie zostanie podpisana umowa dotycząca wykonywania pracy nieodpłatnej i odpłatnej przez skazanych na rzecz Nadleśnictwa Kołaczyce w ramach programu "Praca dla Więźniów".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.