Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Był pijany i bez prawa jazdy.
W czwartek (18 listopada) około godz. 22.30, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Górkach w powiecie brzozowskim. Skierowani na miejsce kolizji funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Zastali tam kierowcę i uszkodzonego seata. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że stracił panowanie nad pojazdem z powodu śliskiej nawierzchni i wjechał w pobliskie ogrodzenie. 21-latek jechał sam.

wjechał w ogrodzenie

W wyniku zdarzenia kierującemu seatem nic się nie stało. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, jak ustalili policjanci, 21-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz za swoje zachowanie kierowca seata odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 21-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.