W Gminnym Ośrodku Kultury w Skołyszynie odbyło się rozstrzygniecie rodzinnego konkursu plastycznego "Tu czytaMY".
W niedzielę (28 listopada) odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego "Tu czytaMY". Konkurs zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie w ramach projektu "Tu czytaMY".

Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej, wzmocnienie więzi rodzinnych, stworzenie okazji do wspólnego, twórczego działania oraz kształtowanie u młodego czytelnika wrażliwości na piękno i estetykę książki.

W niedzielne popołudnie dyplomy i nagrody książkowe laureatom konkursu wręczył Wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz oraz dyrektor GOKiCz w Skołyszynie Marta Gąsiorowka.

laureaci konkursu

Laureaci Rodzinnego Konkursu Plastycznego "Tu czytaMY":

Nagroda specjalna: Nadia, Agata i Marek Serwowie
I miejsce /ex aequo/: Magdalena, Anna, Krzysztof, Ewa Sanoccy, Maciej i Jadwiga Gorczyca
II miejsce /ex aequo/: Krzysztof i Anna Mytych, Nikola, Anna i Wojciech Klębowie
III miejsce /ex aequo/: Aleksandra, Dominika, Elżbieta, Wojciech Baczyńscy, Remigiusz i Justyna Dubiel, Zofia, Zuzanna i Elżbieta Ryba
Wyróżnienia /ex aequo/: Anna, Jan i Magdalena Sikora, Lena, Dorota, i Łukasz Warywodowie, Julia, Joanna, Tomasz Gołosińscy, Emilia, Beata, Jacek Gajeccy, Zofia, Monika i Stanisław Kumiegowie, Milena i Iwona Czekańska.

Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Ewelina Węgrzynowicz - Włudzik (Szkoła Rysunku Jasło) Marta Gąsiorowska (dyrektor GOKiCZ w Skołyszynie) i Władysława Kołodziej (instruktor plastyki GOKiCz).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.