Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 71-letniej kobiety w jednym z domów w Osobnicy. W związku ze zdarzeniem funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego syna kobiety.
W piątek 10 grudnia po godz. 19, dyżurny jasielskiej policji został poinformowany przez centrum powiadamiania ratunkowego o znalezieniu ciała kobiety w domu jednorodzinnym w miejscowości Osobnica.

- Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. W jednym z domów ujawnili ciało 71-letniej kobiety. W związku z tym zdarzeniem mundurowi zatrzymali obecnego na miejscu 45-letniego syna kobiety. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie - informuje komisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej komendy.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, pod nadzorem prokuratora wraz z biegłym lekarzem sądowym, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu zdarzenia. - Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone celem wykonania autopsji - dodaje kom. Piotr Wojtunik.

W tej sprawie śledczy nadal prowadzą intensywne czynności procesowe w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności zdarzenia. W sprawie będzie prowadzone prokuratorskie śledztwo.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.