Kierująca volkswagenem wjechała w barierki, a następnie zawisła nad skarpą.
W środę (15 grudnia) po godz. 12, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Karmelickiej w Przemyślu, doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowano policjantów z ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierująca volkswagenem, 47-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego, zjeżdżając z ul. Karmelickiej, w stronę ul. Władycze, na łuku wpadła w poślizg, w wyniku czego uderzyła w barierki i auto zawisło nad skarpą.

W zdarzeniu została ranna 37-letnia mieszkanka Rzeszowa. Po przeglądnięciu monitoringu okazało się, że chwilę wcześniej, 37-latka, która była pasażerką volkswagena, wysiadła z auta. Gdy próbowała pomóc kierującej zjechać z górki, pojazd zaczął osuwać się na zaśnieżonej nawierzchni, najpierw uderzył w krawężnik, a następnie w 37-letnią kobietę. Ranna, z urazem ręki, została przetransportowana do szpitala. Jak ustalono, kierująca pojazdem była trzeźwa.

Pracująca na miejscu grupa dochodzeniowo- śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym, podczas oględzin pojazdu, ujawniła, że w trzech kołach pojazdu jest mocno zużyty bieżnik i prawdopodobnie z tej przyczyny doszło do zdarzenia.

Na chwile obecną wszczęto postępowanie w tej sprawie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.