W Polsko-Słowackim Centrum Współpracy Służb Policyjnych, Granicznych i Celnych w Barwinku odbyło się spotkanie dotyczące międzynarodowej współpracy służb w zakresie zwalczania przestępczości na terenach przygranicznych.
W ubiegły piątek (9 grudnia), w siedzibie Polsko-Słowackiego Centrum Współpracy Służb Policyjnych, Granicznych i Celnych w Barwinku, odbyło się spotkanie służb mundurowych poświęcone problematyce kłusownictwa na terenach leśnych.

W spotkaniu uczestniczył Komendant Komendy Policji w Bardejove płk Slavomir Popernik wraz z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego mjr Ing. Pavolem Motyką oraz reprezentujący jasielską komendę mł. insp. Mirosław Kawa Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle i podinsp. Krzysztof Skowron Naczelnik Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą.

W ramach zacieśnienia współpracy wypracowano nowe metody i kierunki działań mające na celu ujawnianie oraz skuteczne zwalczanie przestępczego działania kłusowników na terenach leśnych zarówno po stronie Polski jak i Słowacji.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.