Na jasielskim rynku odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy.
Regionalne potrawy, wyroby rękodzielników, spotkanie w zagrodzie Mikołaja czy świąteczne smakołyki dla małych i dużych to tylko kilka z atrakcji, które czekały na jaślan podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Impreza odbyła się w sobotę (18 grudnia ) i niedzielę (19 grudnia) na jasielskim rynku.

- Postanowiliśmy zaprosić państwa na jasielski rynek, aby przekazać sobie mnóstwo dobrej, świątecznej atmosfery, szczerych życzeń oraz inspiracji na świąteczne prezenty. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze pomysłu np. na przystrojenie choinki, to takie ozdoby tutaj znajdzie - powitała przybyłych Elwira Musiałowicz - Czech.

Przybyli na to dwudniowe wydarzenie mieli okazję nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez regionalnych rękodzielników. Na smakoszy czekały kiełbasy, zapiekanki, bigos, pierniki, placki świąteczne oraz pieczywo lokalnych wytwórców. Miłośnicy trunków mogli spróbować win z lokalnych winnic, także tzw. "grzańców". Estrada Tyska przygotowała dla milusińskich pokaz rzeźbienia w lodzie.

Na dzieci czekała również zagroda Mikołaja, słodycze, które rozdawali bałwanek Olaf i Anioł oraz animacje. Chętni wzięli udział w warsztatach zdobienia bombek, stroików świątecznych, postaci zimowych, a Najmłodsi spróbowali swoich sił w malowaniu na szkle.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.