Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle przyłącza się do zbiórki i prosi o wsparcie na zebranie funduszy na powrót do Polski emerytowanego strażaka KP PSP w Jaśle, który uległ wypadki w Holandii.
Apel o pomoc finansową w zbiórce na transport do Polski - st.sekc. w st. spocz. Bogdana Fehr - emeryt KP PSP w Jaśle Komenda Powiatowa PSP w Jaśle zwraca się z prośbą o wsparcie zrzutki na transport Pana st. sekc. w st. spocz. Bogdana Fehr emeryta KP PSP w Jaśle.

11 grudnia 2021 roku Bogdan Fehr uległ wypadkowi w Holandii. Został potrącony przez samochód w wyniku, czego doznał licznych obrażeń. Złamane żebra, pęknięta miednica, złamane prawe biodro, złamana żuchwa z prawej strony, uszkodzone narządy wewnętrzne - wątroba, śledziona, nerki, płuco przebite żebrem. W Holandii przeszedł operację biodra. Został objęty podstawową opieką medyczną. Stan był stabilny, a następnie został przeniesiony na zwykły oddział. Po kilku dniach jego stan pogorszył się i nastąpił paraliż prawej strony ciała. Przez pewien czas Bogdan nie był w stanie oddychać sam i znów został przeniesiony na oddział intensywnej terapii. W chwili obecnej jego stan jest stabilny. Lekarze twierdzą że może zostać przetransportowany do kraju aby kontynuować tu leczenie i rehabilitację. Koszt transportu do kraju to 40 tysięcy złotych.

- Proszę o pomoc w zbiórce w celu sprowadzenia st. sekc. w st. spocz. Bogdana Fehr do Polski na dalsze leczenie - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Pieniądze można wpłacać https://zrzutka.pl/6a4mp5
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.