Mimo iż nie było tradycyjnego balu, Mikołaj z Nowego Stylu nie zapomniał o potrzebujących dzieciach z palcówek opiekuńczo - wychowawczych. W poniedziałek odwiedził Jasło.
Nowy Styl konsekwentnie wspiera rodziny zastępcze, domy dziecka i inne placówki opiekujące się dziećmi oraz organizacje zrzeszające niepełnosprawnych z Podkarpacia. Już po raz 23. firma postanowiła przekazać prezenty będące odpowiedzią na bieżące potrzeby.

Mikołaj Nowego Stylu w Jaśle

Bal Charytatywny to impreza dla placówek i organizacji opiekuńczo-wychowawczych z Podkarpacia. Nowy Styl organizuje wydarzenie cyklicznie od 2000 roku. Wyróżnikiem balu był ciekawy scenariusz: bogaty program artystyczny, poczęstunek, angażowanie gości w przygotowanie dekoracji, przekazywanie prezentów.

Mikołaj Nowego Stylu w Jaśle

Pandemia koronawirusa wymusiła na firmie zmianę formuły wydarzenia. Ze względu na bezpieczeństwo gości Nowy Styl nie organizuje spotkania w Krośnie, ale nie rezygnuje z tradycji styczniowego obdarowywania gości prezentami.

Firma zebrała informacje o potrzebach rodzin, placówek i organizacji, które co roku gościły na balu, a następnie przygotowała dla nich upominki. Co więcej, do kilku wybranych placówek udał się firmowy Mikołaj, by osobiście przekazać prezenty.

Mikołaj Nowego Stylu w Jaśle

Jedną z nich jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle. Mikołaj odwiedził placówkę w poniedziałek 17 stycznia. Najpierw obejrzał występ wychowanków placówki a następnie przekazał dyrektor symboliczny czek na kwotę 2,5 tys. zł z przeznaczeniem na doposażenie Sali Doświadczania Świata i pracowni integracji sensorycznej. Dodatkowym prezentem dla wychowanków były słodycze. W rewanżu dzieci przekazały swoje prace.

- Od ponad 10 lat współpracujemy z Nowym Stylem i bierzemy udział w organizowanych balach. Dzieciaki są zadowolone a prezenty, pozyskane dzięki hojności panów Krzanowskich i całej firmy, pomagają nam w codziennej pracy. Zgromadziliśmy ich naprawdę wiele, jest to dla nas duża pomoc - powiedziała Krystyna Dzik, dyrektor SOSW w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.